Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Підсумки реконструкції освітніх закладів обговорили на нараді

05 січня 2018

Сьогодні, 5 січня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела нараду щодо підсумків проведених будівельних робіт, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, в освітній галузі.
В нараді взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Ірина Кошленко, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Віра Савченко, керівник підрядної організації Олексій Христич.
В 2017 році в закладах освіти, за кошти державного та місцевого бюджетів, були проведені будівельні роботи на суму 3971,03 тис. грн.
По об’єктах: «Реконструкція існуючої котельні Прохорської ЗОШ I—III ступенів», «Реконструкція виробничих та допоміжних приміщень їдальні Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Х.Алчевської», «Реконструкція Борзнянського районного будинку дитячої та юнацької творчості» кошти освоєні повністю, підрядчик подав замовнику акти прийняття проведених будівельних робіт. Відділ освіти райдержадміністрації займається оформленням Декларації про готовність об’єкта до експлуатації.
Об’єкт «Капітальний ремонт приміщення Ядутинської ЗОШ І-ІІІ ступенів із заміною вікон та дверей на основі енергозберігаючих технологій» залишається перехідним. Для завершення будівельних робіт є потреба в додаткових коштах - 187,370 тис. грн.