Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!

10 січня 2018

Проведення профілактичних відпрацювань помешкань фахівцями Борзнянського РС у ДСНС України в Чернігівській області – є одним із методів запобігання пожеж у житловому секторі, на яких щодня гинуть та травмуються наші співвітчизники. Так, рятувальниками продовжуються профілактичні відпрацювання помешкань громадян, в ході яких до населення доводяться основні правила пожежної безпеки в побуті, дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також вручаються листівки.
Лише за перші дні нового року побутові пожежі в Україні забрали життя вже 30 громадян, ще 13 — отримали травми різного ступеню важкості.
В новому році на Борзнянщині виникла 1 пожежа, а саме 7 січня в Миколаївці сталося загорання господарської будівлі в приватному господарстві через порушення правил монтажу електромереж.
Рятувальники зазначають, що найчастіше під час опалювального сезону пожежі в житловому секторі виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перенавантаження електромережі. Тож, Служба порятунку закликає громадян завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною невтішної статистики.

Шановні громадяни!

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, Борзнянський районний сектор закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

  • не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
При виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!
Пам'ятайте! Сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя.

 

Олександр Філоненко
Т.в.о. начальника Борзнянського РС
УДСНС України в Чернігівській області