Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!

        Проведення профілактичних відпрацювань помешкань фахівцями Борзнянського РС у ДСНС України в Чернігівській області – є одним із методів запобігання пожеж у житловому секторі, на яких щодня гинуть та травмуються наші співвітчизники. Так, рятувальниками продовжуються профілактичні відпрацювання помешкань громадян, в ході яких до населення доводяться основні правила пожежної безпеки в побуті, дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також вручаються листівки.
        Лише за перші дні нового року побутові пожежі в Україні забрали життя вже 30 громадян, ще 13 — отримали травми різного ступеню важкості.
        В новому році на Борзнянщині виникла 1 пожежа, а саме 7 січня в Миколаївці сталося загорання господарської будівлі в приватному господарстві через порушення правил монтажу електромереж.
        Рятувальники зазначають, що найчастіше під час опалювального сезону пожежі в житловому секторі виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перенавантаження електромережі. Тож, Служба порятунку закликає громадян завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною невтішної статистики.

        Шановні громадяни!

        Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, Борзнянський районний сектор закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

        • не паліть у ліжку;
        • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
        • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
        • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
        • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

        Подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
        При виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!
        Пам'ятайте! Сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя.

         

        Олександр Філоненко
        Т.в.о. начальника Борзнянського РС
        УДСНС України в Чернігівській області

        Назад        26 Квітня 2018 09:45
        26 Березня 2018 16:00