Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!

       Проведення профілактичних відпрацювань помешкань фахівцями Борзнянського РС у ДСНС України в Чернігівській області – є одним із методів запобігання пожеж у житловому секторі, на яких щодня гинуть та травмуються наші співвітчизники. Так, рятувальниками продовжуються профілактичні відпрацювання помешкань громадян, в ході яких до населення доводяться основні правила пожежної безпеки в побуті, дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також вручаються листівки.
       Лише за перші дні нового року побутові пожежі в Україні забрали життя вже 30 громадян, ще 13 — отримали травми різного ступеню важкості.
       В новому році на Борзнянщині виникла 1 пожежа, а саме 7 січня в Миколаївці сталося загорання господарської будівлі в приватному господарстві через порушення правил монтажу електромереж.
       Рятувальники зазначають, що найчастіше під час опалювального сезону пожежі в житловому секторі виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перенавантаження електромережі. Тож, Служба порятунку закликає громадян завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною невтішної статистики.

       Шановні громадяни!

       Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, Борзнянський районний сектор закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

       • не паліть у ліжку;
       • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
       • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
       • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
       • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

       Подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
       При виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!
       Пам'ятайте! Сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя.

        

       Олександр Філоненко
       Т.в.о. начальника Борзнянського РС
       УДСНС України в Чернігівській області

       Назад       20 Липня 2018 08:00
       16 Липня 2018 10:30
       13 Липня 2018 10:00
       12 Липня 2018 20:00
       06 Липня 2018 21:00
       06 Липня 2018 11:00
       06 Липня 2018 10:00