5

Козак Миколаївка

6

Іскра Кинашівка

Ну ось і визначено першого переможця на Борзнянщині у 2018 році. Як і прогнозувалося чемпіоном району з волейболу серед чоловічих команд першої ліги, стала сиволозька "Дружба". Та це і не дивно. По-перше - традиції, по-друге - досить пристойний склад, по-третє - відношення до справи. 5 ігор - 5 перемог. Вітаємо!!! Молодці!!!
"Срібло" у миколаївського "Козака". Команда здобула три перемоги. Найбільша інтрига була у боротьбі за третє місце. У вирішальному поєдинку зійшлися 2 борзнянські команди "Аргонавти" і "Зміна". Наднапружена гра, емоції через край і в підсумку 3-2 на користь "Аргонавтів". Ця перемога і принесла їм "бронзу". Четверта - "Зміна". За додатковими показниками п’ятою фінішувала комарівська "Фортуна", шостою - кинашівська "Іскра".
За словами головного судді змагань Максима Кеди - турнір вдався. Було багато цікавих ігор, багато боротьби. З’явилися нові команди, з’являються молоді волейболісти. Погоджуємося - новий формат проведення чемпіонату себе виправдав.
І ще. Нагородження переможців і призерів чемпіонату пройде незабаром, разом з нагородженням переможців і призерів чемпіонату у вищій лізі.