Борзнянська РДА
      Анонси

Назад

Хокей. Обласний турнір. Кубок Героїв АТО

У суботу, 27 січня, в Борзні був великий хокей - проведено перший обласний турнір пам`яті Героїв АТО. Йому сприяла чудова зимова погода, відмінно підготовлена спортивна споруда, сильні команди, велика кількість вболівальників і їх палка підтримка.
                Дуже сподобалася дружня атмосфера, яка вирувала на турнірі, хоча на льодовому майданчику було "спекотно".У першому півфінальному поєдинку зійшлися команди Борзни і Прилук. Наші виявилися сильнішими за суперників - 5:3. У борзнянців двічі відзначився Дмитро Свистільник; ще по шайбі закинули Віктор Кутер, Артем Кутер та Сергій Ліпов.
                У другому півфіналі команда Бахмача переконливо, з рахунком 6:0, перемогла команду Мени. У грі за "бронзу" з рахунком 5:2 перемогла команда Прилук. В підсумку вона третя.
                І ось фінал Борзна - Бахмач. Гра була рівною. Шайбу більше контролювали бахмачани, проте наші грали гостріше в атаці. Високі швидкості, багато боротьби. Перший період (грали 3 періоди по 15 хвилин) за гостями. В другому періоді рахунок не змінився, а в третьому - Олег Паляничка його зрівняв. Основний час гри - 1:1. Призначається 5-ти хвилинний овертайм - рахунок не змінюється. Далі - серія булітів. І тут щастя посміхнулося гостям, які і стали переможцями. Бахмач - перший, Борзна - друга.
                Призи кращих гравців турніру отримали: Сергій Радомський (Мена), Володимир Луцай (Прилуки), Микола Мицик (Бахмач), Андрій Манойленко (Борзна).
                Весь день на турнірі грала музика, було озвучення, працювала "польова кухня", де всі бажаючі (хокеїсти, вболівальники) могли випити гарячого чаю та скуштувати гарячої юшки.
                Для того, щоб проводити такі турніри, потрібно участь не однієї людини. І дуже добре, що у нас у Борзні, завжди все робиться разом, через що все і виходить добре. Дякуємо ВСІМ хто брав безпосередню участь в організації змагань. Особлива подяка районній спілці учасників АТО (голова Сергій Локоть). Молодці!!!