Борзнянська РДА
      Анонси

Назад

Волейбол. Чемпіонат області серед чоловічих команд

У Борзні пройшов ігровий тур чемпіонату Чернігівської області з волейболу серед чоловічих команд. На жаль волейбольного свята не вийшло. На тур не прибув чернігівський "Зеніт". Говорять, що гравці захворіли, проте це вже не перший випадок, коли чернігівські команди не прибувають на змагання. Як на мене, то це не красить спортсменів обласного центру.
                Згідно з Регламентом до наступного кола із групи мало вийти 2 команди. Отож гра Борзна - Короп-2 практично нічого не вирішувала. Але ж борзнянський "Патріот" проводив перший поєдинок у своїй історії і було цікаво подивитися на команду у грі із серйозним суперником (Короп-2 нещодавно став призером Обласної ліги районів). Перші 2 партії - просто жах. Наші поступалися супернику у всіх компонентах гри та і самовіддача була ніяка. На щастя у третій партії, з виходом на майданчик Михайла Барабаша, все змінилося. Наші провели чудовий відрізок поєдинку і зрівняли рахунок 2-2. На жаль у вирішальній п’ятій партії з рахунком 16-14 перемогли гості, які і здобули загальну перемогу 3-2.
                Тепер десь на початку березня черговий відбірковий тур у Коропі. Час на підготовку до нього ще є.