Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Взяли участь у нараді

        Сьогодні, 9 лютого, за участю голови районної державної адміністрації Віри Проскури у режимі відеоконференцзв’язку відбулася нарада щодо належного виконання вимог наказу Міністерства фінансів України від 04.01.2018 № 1.
        У нараді взяли участь керівники управління соціального захисту населення, фінансового управління райдержадміністрації, казначейської служби, директор КП «Борзна-Комунальник», представник КП «Борзнажитлосервіс», голови Комарівської та Височанської сільських рад, а також заступник голови Плисківської сільської ради.
        На нараді обговорені питання, які виникають під час фінансування видатків місцевих бюджетів, передбачених на надання пільг та житлових субсидій населенню, а також можливе виникнення проблеми у надавачів житлово-комунальних послуг у зв’язку з необхідністю щомісячної підготовки Реєстрів обсягів спожитих енергоносіїв та наданих послуг.
        Підсумовуючи нараду, Віра Андріївна зазначила, що працівники державних структур, підприємства-надавачі послуг повинні виконувати прийняті на державному рівні нормативні документи та спільними зусиллями вживати всіх заходів для вирішення проблемних питань.

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00