Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Олімпійське лелеченя

        З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в районі шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, 9 лютого, в спортивному залі Борзнянської ЗОШ пройшов районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». «Олімпійське лелеченя» – це спільний проект районного осередку Національного Олімпійського Комітету України, відділу у справах молоді та спорту і відділу освіти райдержадміністрації. Символічно, що ці змагання пройшли саме 9 лютого, в день відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї.
        Учасників змагань привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, голова районного осередку НОК України Сергій Іващенко, методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації Петро Єргалієв, головний суддя змагань Світлана Кутер.
        В змаганнях взяли участь 6 команд: Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Х. Алчевської, Борзнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, Гімназії ім. П. Куліша, Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ст.
        До складу команд , які складалися із 12-ти спортсменів, увійшли учні 12-14 років. Юні спортсмени змагалися у шести конкурсах:
        Презентація команди;
        Виконання вправи (кидання баскетбольного м’яча на дальність у хлопців та метання малого м’яча у дівчат);
        Рухлива гра «Артбол»;
        Олімпійська вікторина;
        Комбінована естафета;
        Конкурс малюнків.
        Загальну перемогу в змаганнях здобула команда Борзнянської ЗОШ-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (вчитель фізичного виховання Віктор Радченко). На другому місці учні Шаповалівської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Оксана Яковенко), третьому – команда Борзнянської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Володимир Лозицький).
        Команда Борзнянської ЗОШ-інтернат незабаром представлятиме Борзнянщину на обласному фестивалі «Олімпійське лелеченя».
        Організатори дякують директорам навчальних закладів, вчителям, що готували команди до змагань, суддівській колегії та всім тим, хто безпосередньо брав участь в організації і проведенні цього олімпійського заходу.

        Наводимо підсумкову таблицю змагань:

        1

        Борзнянська ЗОШ-інтернат

        -

        15

        2

        Шаповалівська ЗОШ

        -

        16

        3

        Борзнянська ЗОШ

        -

        16

        4

        Гімназія

        -

        20

        5

        Плисківська ОТГ

        -

        25

        6

        Височанська ОТГ

        -

        26

        Назад        29 Травня 2018 12:00
        26 Березня 2018 16:00