Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Олімпійське лелеченя

       З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в районі шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, 9 лютого, в спортивному залі Борзнянської ЗОШ пройшов районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». «Олімпійське лелеченя» – це спільний проект районного осередку Національного Олімпійського Комітету України, відділу у справах молоді та спорту і відділу освіти райдержадміністрації. Символічно, що ці змагання пройшли саме 9 лютого, в день відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї.
       Учасників змагань привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, голова районного осередку НОК України Сергій Іващенко, методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації Петро Єргалієв, головний суддя змагань Світлана Кутер.
       В змаганнях взяли участь 6 команд: Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Х. Алчевської, Борзнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, Гімназії ім. П. Куліша, Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ст.
       До складу команд , які складалися із 12-ти спортсменів, увійшли учні 12-14 років. Юні спортсмени змагалися у шести конкурсах:
       Презентація команди;
       Виконання вправи (кидання баскетбольного м’яча на дальність у хлопців та метання малого м’яча у дівчат);
       Рухлива гра «Артбол»;
       Олімпійська вікторина;
       Комбінована естафета;
       Конкурс малюнків.
       Загальну перемогу в змаганнях здобула команда Борзнянської ЗОШ-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (вчитель фізичного виховання Віктор Радченко). На другому місці учні Шаповалівської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Оксана Яковенко), третьому – команда Борзнянської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Володимир Лозицький).
       Команда Борзнянської ЗОШ-інтернат незабаром представлятиме Борзнянщину на обласному фестивалі «Олімпійське лелеченя».
       Організатори дякують директорам навчальних закладів, вчителям, що готували команди до змагань, суддівській колегії та всім тим, хто безпосередньо брав участь в організації і проведенні цього олімпійського заходу.

       Наводимо підсумкову таблицю змагань:

       1

       Борзнянська ЗОШ-інтернат

       -

       15

       2

       Шаповалівська ЗОШ

       -

       16

       3

       Борзнянська ЗОШ

       -

       16

       4

       Гімназія

       -

       20

       5

       Плисківська ОТГ

       -

       25

       6

       Височанська ОТГ

       -

       26

       Назад       18 Серпня 2018 10:00
       17 Серпня 2018 08:00
       16 Серпня 2018 09:00
       09 Серпня 2018 10:00
       03 Серпня 2018 08:00
       23 Липня 2018 12:00