Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

09 лютого 2018

Олімпійське лелеченя

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в районі шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, 9 лютого, в спортивному залі Борзнянської ЗОШ пройшов районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». «Олімпійське лелеченя» – це спільний проект районного осередку Національного Олімпійського Комітету України, відділу у справах молоді та спорту і відділу освіти райдержадміністрації. Символічно, що ці змагання пройшли саме 9 лютого, в день відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї.
Учасників змагань привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації, голова районного осередку НОК України Сергій Іващенко, методист райметодкабінету відділу освіти райдержадміністрації Петро Єргалієв, головний суддя змагань Світлана Кутер.
В змаганнях взяли участь 6 команд: Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Х. Алчевської, Борзнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, Гімназії ім. П. Куліша, Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ст.
До складу команд , які складалися із 12-ти спортсменів, увійшли учні 12-14 років. Юні спортсмени змагалися у шести конкурсах:
Презентація команди;
Виконання вправи (кидання баскетбольного м’яча на дальність у хлопців та метання малого м’яча у дівчат);
Рухлива гра «Артбол»;
Олімпійська вікторина;
Комбінована естафета;
Конкурс малюнків.
Загальну перемогу в змаганнях здобула команда Борзнянської ЗОШ-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів (вчитель фізичного виховання Віктор Радченко). На другому місці учні Шаповалівської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Оксана Яковенко), третьому – команда Борзнянської ЗОШ (вчитель фізичного виховання Володимир Лозицький).
Команда Борзнянської ЗОШ-інтернат незабаром представлятиме Борзнянщину на обласному фестивалі «Олімпійське лелеченя».
Організатори дякують директорам навчальних закладів, вчителям, що готували команди до змагань, суддівській колегії та всім тим, хто безпосередньо брав участь в організації і проведенні цього олімпійського заходу.

Наводимо підсумкову таблицю змагань:

1

Борзнянська ЗОШ-інтернат

-

15

2

Шаповалівська ЗОШ

-

16

3

Борзнянська ЗОШ

-

16

4

Гімназія

-

20

5

Плисківська ОТГ

-

25

6

Височанська ОТГ

-

26