Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Семінар «Бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти»

12 лютого 2018

«Бібліотека в сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти» - саме така тема стала центральною під час семінару, який зібрав бібліотечних фахівців Борзнянської ЦБС.
Відкрила семінар директор ЦБС Л.І. Волошина, яка у своїй промові зауважила: «Бібліотекам потрібні нові ідеї, нові проекти. Зміни, які відбуваються навкруги, потребують нових рішень, нових підходів, нового стилю та діалогу». Акцентувала увагу на тому, що одна із найважливіших соціальних функцій бібліотек в наш час полягає у наданні оперативного доступу до інформаційних ресурсів, активному впровадженні інноваційних бібліотечно-інформаційних послуг. Змістовними та цікавими були консультації інших бібліотечних фахівців центральної бібліотеки.
Під час семінару приємно вразили своїм візитом представники райдержадміністрації Іващенко Сергій Миколайович, начальник відділу молоді та спорту та Єргалієв Петро Євгенійович, методист відділу освіти, які з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор в Пхьончхані подарували бібліотеці книги на Олімпійську тематику та розповіли за історію спортивного руху на Борзнянщині.
Кінцевим акордом семінару стали слова : «Працюймо осмислено і творчо, щоб до книги не згас інтерес!»