Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Рятувальники провели рейд на річці Борзенка

12 лютого 2018

У зв’язку з потепліням, на водоймах починається танення криги, яка з кожним днем стає все більш ненадійною. Проте, незважаючи на це, за таких умов люди масово виходять на тонку кригу, а тим паче на риболовлю. Як показує досвід, жодна відлига не минає без жертв необережної поведінки на льоду, адже небезпечно виходити на лід в період нестійких температур та під час тривалої відлиги. Він стає пористим і слабким, не дивлячись на те, що зберігає достатню товщу. Тому, не рекомендується ходити на водоймища, адже існує реальна загроза провалитися у воду.

Найчастіше ризикують потрапити у крижані обійми рибалки. В полоні азарту, вони часто нехтують правилами безпеки і йдуть на невиправданий ризик, ступаючи на тонкий лід.

З метою забезпечення безпеки населення, аби не допустити трагедій, рятувальники Борзнянського районного сектора Управління ДСНС у Чернігівській області 12 лютого провели рейд на річці Борзенка. В ході проведення рейду любителям зимової риболовлі рятувальники нагадали правила безпеки під час перебування на льоду водойм та вручили відповідні пам’ятки.

Також рятувальники звертаються до населення району з проханням бути уважними та обережними, дотримуватися правил безпеки на водоймах. Пам’ятайте, що необдумана та необережна поведінка загрожує Вашому життю!

Олександр Сорока,
провідний фахівець
Борзнянського районного сектору
У ДСНС України у Чернігівській області