Настільний теніс. Особиста першість Борзнянського району,
                присвячена
                памяті Вячеслава Батрака

На Борзнянщині вшанували пам’ять великого спортсмена – В’ячеслава Васильовича Батрака. В’ячеслав Батрак – легенда районного спорту. Футболіст, тенісист, хокеїст, гандболіст... Восени виповниться 15 років, як його не стало. Він пішов із життя в 57...
                Особисту першість району в честь спортсмена розіграли в настільному тенісі. Змагання пройшли по трьох вікових категоріях. Серед юнаків переміг Артем Георгінов із Плисок. Призерами стали Михайло Нагорний із Махнівки та Владислав Федорченко із Великої Загорівки.
                Серед чоловіків переможцями стали Владислав Хоменко із Носелівки. Його земляк Юрій Курінський виборов "бронзу", а Олег Лазаренко із Борзни посів друге місце.
                Цікаво пройшли змагання і серед спортсменів-ветеранів (вік 40 р. і ст). Чемпіоном став досвідчений майстер із Борзни Вадим Бугай. Віталій Степанець із Носелівки посів друге місце, малозагорівець Анатолій Хоменко – третє. Вітаємо!!!