Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося засідання чотирнадцятої сесії районної ради

22 лютого 2018

22 лютого голова районної державної адміністрації Віра Проскура взяла участь у роботі чотирнадцятої сесії районної ради.
На пленарне засідання були запрошені депутати районної ради, депутати обласної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, міський, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадських організацій, ЗМІ та інші.
На розгляд ради виносилося 27 питань. Серед них: звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік, про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік», про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік» та ряд інших.
Районні обранці затвердили районну комплексну програму з реалізації міграційної політики Борзнянського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області на 2018 рік, з якої на засіданні постійної комісії інформувала завідувач Борзнянського районного сектору Галина Толочко. Також були затверджені статути комунального закладу «Борзнянський народний історико-краєзнавчий музей» та редакції Борзнянського районного радіомовлення в новій редакції.
Депутати затвердили ряд кадрових питань: про призначення Гненюк О.В. на посаду директора комунальної установи «Борзнянський інклюзивно-ресурсний центр» Борзнянської районної ради, про призначення Черненко О.А. на посаду директора комунального закладу «Борзнянський народний історико-краєзнавчий музей», про призначення Храпач Н.І. на посаду директора Борзнянського художньо-меморіального музею «Садиба народного художника України Олександра Саєнка», про призначення Корнієнка М.В. на посаду директора районного Будинку культури, про призначення Волошиної Л.І. на посаду директора Борзнянської районної централізованої бібліотечної системи.
Обговорено депутатами і ряд питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл району. По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.
Далі сесія районної ради прийняла рішення про затвердження технічних документацій по визначенню нормативних грошових оцінок земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які перебувають в оренді ФГ «Борзнянське» на території Борзнянського району, про дозвіл Плисківській сільській об’єднаній територіальній громаді на розроблення проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сільських населених пунктів на території Плисківської сільської ОТГ Борзнянського району, про звернення Борзнянського районного військового комісаріату щодо повернення майнових об’єктів в управління структур Міністерства оборони України.
По всіх питаннях порядку денного сесією були прийняти відповідні рішення.
На завершення сесії голова райдержадміністрації Віра Проскура, звертаючись до депутатів, наголосила, що ніякі протистояння не допоможуть вирішити проблеми, а тільки співпраця, взаєморозуміння, взаємоповага, як депутатів районної ради, так і депутатів міської ради дадуть позитивні результати.