Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Підняття орендної плати – запорука добробуту людей

23 лютого 2018

До уваги жителів Борзнянського району! Продовжується планова робота по відновленню раціонального і ефективного використання в районі земель невитребуваних земельних часток (паїв) з метою наповнення місцевого бюджету та приведення договорів оренди землі у відповідності до Земельного та Податкового кодексу.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16.02.2018 року № 76 було створено комісію з актуальних питань раціонального і ефективного використання в районі земель з метою наповнення місцевого бюджету та приведення до порядку договорів оренди землі.

До складу комісії ввійшли: голова районної ради, голови Плисківської, Комарівської, Височанської ОТГ, міський та сільські голови, представники фінансових, правоохоронних, контролюючих органів, голова Громадської ради та засоби масової інформації.

Наступного тижня планується перше засідання комісії. На порядку денному будуть розглядатися питання про підвищення орендної плати до 12%, та розгляд клопотань щодо поновлення договорів оренди зі збільшенням орендної плати.