Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбувся публічний звіт голови Борзнянської районної державної адміністрації

23 лютого 2018

На виконання частини 1 статті 45 Закону України «Про державну службу» керівники органів виконавчої влади щорічно інформують та виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу.
Тому, як було раніше анонсовано, сьогодні, 23 лютого, у залі засідань районної ради голова районної державної адміністрації Віра Проскура публічно звітувала перед громадою району про виконану роботу у 2017 році.
У заході взяли участь керівники структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представники органів місцевого самоврядування, трудових колективів, профспілок району, ЗМІ, громадські організації та активна громадськість.
Під час свого звіту, з яким попередньо можна було ознайомитися на сайті, голова районної державної адміністрації за допомогою слайдів презентації охарактеризувала роботу райдержадміністрації впродовж минулого року з усіх напрямків діяльності.
Очільниця району детально зупинилась на зверненнях громадян, питаннях бюджету та фінансів, соціально-економічного розвитку району, житлово-комунального господарства і будівництва, соціального захисту населення, сільського господарства, освіти, медицини, культури, розвитку фізичної культури та спорту, молодіжної політики, роботі з дітьми, стану процесу децентралізації влади, безпеки району,оборонної та мобілізаційної роботи.
Завершуючи виступ Віра Андріївна наголосила, що і надалі райдержадміністрація буде відкрита у своїй діяльності для громадськості. І тільки тісна співпраця райдержадміністрації, районної ради, міської та сільських рад, а також керівників підприємств, установ, організацій, спільно з Громадською радою, іншими громадськими організаціями та небайдужою громадськістю зможе покращити добробут жителів району.
Після закінчення доповіді та перегляду слайдів усі бажаючі мали можливість задати питання голові райдержадміністрації та отримати відповіді на них.

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Віри Проскури

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Віри Проскури (Презентація)