Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!

26 лютого 2018

Не рідко дитячі розваги приводять до травмування та загибелі.
Так, 7 лютого рятувальники Волинської області підняли з води тіло 12-річного хлопчика, який ще 27 січня провалився під лід на ріці Стир у місті Луцьку. Тіло загиблої дитини виявили дайвери-аматори, які долучилися до пошукових робіт. На глибині 5-6 метрів на відстані 700-800 метрів вниз по течії від місця, де сталася трагедія, вони і знайшли хлопчика.
Крім того, не тільки дитячі розваги призводять до трагічних наслідків. Найгірше, коли дитячим життям доводиться розплачуватися за легковажне ставлення дорослих до заходів безпеки.
Так, 13 лютого в місті Зміїв Харківської області, внаслідок несправності пічного опалення, у приватному домоволодінні чадним газом отруїлася уся родина. Разом із дорослими цього дня загинули також і діти 2009 та 2015 року народження.
Тож, враховуючи кількість надзвичайних випадків за участю дітей, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до батьків із проханням подбати про безпеку своїх дітей. Пам’ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!