Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Обговорили питання національно-патріотичного виховання

14 лютого 2018

Сьогодні, 14 лютого, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Максимова відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді. У засіданні взяли участь представники громадських організацій, які провадять в районі діяльність відповідного напрямку.
На засіданні було розглянуто три питання:
1. Про реалізацію в районі заходів з національно-патріотичного виховання молоді у 2017 році та основні завдання на 2018 рік.
2. Про роботу районного відділення Української Cпілки воїнів Афганістану щодо національно-патріотичного виховання молоді.
3. Про заходи з національно-патріотичного виховання, заплановані на І квартал 2018 року.
У Борзнянському районі діяльність зазначеного напрямку провадиться досить активно і їй приділяється належна увага як з боку влади, так і зі сторони інститутів громадянського суспільства.
Про проведену роботу присутніх поінформували начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Іващенко, головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Євген Терновський, начальник відділу культури районної державної адміністрації Марія Рогова, голова районного відділення УСВА Валерій Молотов. Голова районної спілки учасників АТО Сергій Локоть наголосив на важливості практичної військової підготовки підростаючого покоління та поділився своїми задумами в цьому плані.
В цілому робота відділів, служб та організацій в напрямку національно-патріотичного виховання, проведена у 2017 році, визнана такою, що відповідає вимогам національної Стратегії з національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки.
Члени координаційної ради та запрошені активно обговорили завдання та плани на 2018 рік та намітили шляхи їх реалізації. При цьому наголошувалось на важливості співпраці органів державної влади та громадських організацій в напрямку національно-патріотичного виховання молоді з метою ефективного впровадження зазначених заходів та виховання громадян-патріотів України.

За інформацією відділу у справах молоді
та спорту райдержадміністрації