Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Обговорили питання захисту прав дітей

01 березня 2018

З метою сприяння забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток сьогодні в райдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей, яке провела голова райдержадміністрації Віра Проскура.
На розгляд комісії було винесено 3 питання, зокрема: про надання висновку про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав матері відносно 2 дітей, про стан виховання та утримання дітей в сім’ї, що опинилась в складних життєвих обставинах. Також, в ході засідання були обговорені та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Доповідачем з даних питань була начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Сідун. Крім того, були заслухані директор Борзнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Віра та соціальний педагог КЗ «Борзнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Лариса Чорнуха.
Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті компетентні та виважені рішення.

Служба у справах дітей