Борзнянська РДА
   Анонси
         


        Назад

        Обговорили питання захисту прав дітей

        З метою сприяння забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток сьогодні в райдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей, яке провела голова райдержадміністрації Віра Проскура.
        На розгляд комісії було винесено 3 питання, зокрема: про надання висновку про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав матері відносно 2 дітей, про стан виховання та утримання дітей в сім’ї, що опинилась в складних життєвих обставинах. Також, в ході засідання були обговорені та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.
        Доповідачем з даних питань була начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Сідун. Крім того, були заслухані директор Борзнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Віра та соціальний педагог КЗ «Борзнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» Лариса Чорнуха.
        Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті компетентні та виважені рішення.

        Служба у справах дітей

        Назад        24 Червня 2018 21:00
        24 Червня 2018 10:30
        24 Червня 2018 10:00
        23 Червня 2018 10:00
        22 Червня 2018 10:00
        21 Червня 2018 10:00