Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Керівники району взяли участь в засіданні сесії Плисківської сільської ради

03 березня 2018

На запрошення депутатського корпусу Плисківської сільської ради 2 березня голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко взяли участь у роботі 4 сесії VII скликання Плисківської сільської ради.
На засіданні обговорювалося ряд питань, одне з яких визначення відсоткової орендної ставки та терміну дії договору оренди на невитребувані паї ТОВ «Плиски-Агро» на території Плисківської, Великозагорівської, Махнівської сільських рад з урахуванням можливості сільськогосподарського підприємства.
Голова райдержадміністрації Віра Проскура наголосила: «Що на рівні держави планується передати землі державної власності у розпорядження об’єднаних територіальних громад. Тому я рахую, що і питання по невитребуваних паях потрібно вирішувати колегіально, тобто комісії райдержадміністрації з депутатами Плисківської об’єднаної територіальної громади».
Підводячи підсумки роботи засідання сесії, голова Плисківської сільської ради Марина Вірко поставила дане питання на голосування про прийняття рішення рекомендаційного характеру щодо орендної плати за невитребувані паї в розмірі 12%, залишивши термін дії договору оренди без змін, підтримано одноголосно.