Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відкриття Фестивалю найкращих національних фільмів «Дивись Українське»

03 березня 2018

2 березня у кінотеатрі «Промінь» відбулося урочисте відкриття Фестивалю найкращих національних фільмів «Дивись Українське» з нагоди Дня Добровольця. В офіційному відкритті взяли участь голова районної державної адміністрації Віра Проскура, голова Чернігівської регіональної творчої спілки кінематографістів та пов’язаних з кіномистецтвом митців «Чернігівська творча майстерня» Вадим Антошин, голова «Борзнянської районної спілки учасників АТО» Сергій Локоть.
«Ця неоголошена війна назавжди залишила свій слід, як в історії держави, так і її культурі зокрема. Вже є чимало книг, фільмів та серіалів, які присвячені буремним подіям на сході України. І сьогоднішній фільм «Кіборги» це ще одна можливість нагадати кожному з нас про особисту вдячність тим хлопцям, які віддали за нас своє життя, захищаючи рідну землю від ворога», – наголосила, відкриваючи Фестиваль, очільниця району.
Також голова райдержадміністрації, вшановуючи пам’ять загиблих в ході антитерористичної операції, оголосила хвилину мовчання та подякувала організаторам Фестивалю найкращих національних фільмів «Дивись Українське» та творцям цих фільмів.
У своєму виступі Сергій Локоть згадав поіменно наших земляків «кіборгів»: Конова В’ячеслава, Макієнка Олександра, Ткаченка Артура, Вороного Сергія, Романчука Олександра, Мілінчуку Олександра, Самуся Олега, Кіріченка Олександра, Сову Юрія, Шостака Івана. Зал аплодував стоячи, віддаючи шану землякам.
Переглянутий фільм справив сильне враження на глядачів.