Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Взяли участь у роботі сесії Борзнянської міської ради

07 березня 2018

На запрошення депутатського корпусу Борзнянської міської ради 6 березня 2018 року голова районної державної адміністрації Віра Проскура та начальник фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Торосян взяли участь у роботі 20 сесії VII скликання Борзнянської міської ради.
На засіданні обговорювалося ряд питань, одне з яких порядок виплати заробітної плати працівникам дитячих садків, закладів культури міста, енергоносіїв.
Перед присутніми виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Торосян, яка проінформувала щодо ситуації, яка склалася в районі по невиплаті заробітної плати працівникам дитячих садків, закладів культури та за енергоносії. А також щодо незабезпеченості заробітною платою працівників освітньої та медичної галузей району.
Голова райдержадміністрації Віра Проскура наголосила: «Лише об’єднавши наші зусилля ми зможемо вирішити дане питання. У нас одна ціль – знайти можливість виплатити заробітну плату працівникам дитячих садків та закладів культури міста. Районна державна адміністрація та районна рада завжди готові до співпраці і до вирішення різних проблемних питань заради добробуту людей».