Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Привітали жінок

07 березня 2018

Вчора, 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня в районному Будинку культури відбулися святкові заходи для жінок району.
Голова районної державної адміністрації Віра Проскура виступила з найщирішими словами привітання та вдячності жінкам за щоденну працю, материнську любов та активну життєву позицію.
Особливу подяку Віра Андріївна адресувала матерям та дружинам військовослужбовців, що сьогодні захищають територіальну цілісність та суверенітет нашої держави на сході країни.
«Шкода, що нинішнє святкування відбувається у тривожні та трагічні часи і на тендітні плечі жінок ліг важкий тягар очікування та переживання. Низько схиляю голову перед матерями, які благословили своїх дітей на захист рідної землі, котрі виховали Героїв, і нині моляться за Україну», – наголосила керівник району.
Також очільниця району виконала почесну місію і з нагоди свята привітала Дворник Ніну Миколаївну, Лестуху Катерину Констянтинівну, Бальченко Валентину Володимирівну – матерів, чиї сини віддали своє життя в зоні антитерористичної операції та згадала Росомаху Наталію Іванівну, яка не змогла прибути на свято через хворобу
З сумом згадали присутні Куслій Валентину Миколаївну, чиє згорьоване серце не витримало смерті сина Олега. Вічна пам’ять мамі Героя!
Наприкінці Віра Проскура вручила кращим жінкам Почесні грамоти районної державної адміністрації.
Приєдналися до привітань і голова районної ради Віктор Горбащенко, міський голова Анатолій Койда, голова районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Михайло Максимцов, помічник-консультант народного депутата України В. Давиденка Микола Галепа, депутат обласної ради Анатолій Хавило.
Опісля художні колективи та сольні виконавці Борзнянщини подарували жіноцтву району святковий концерт.