Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Вшанували Кобзаря

09 березня 2018

9 березня з нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка керівники району, представники районних організацій політичних партії та громадських організацій, активні жителі району поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку Кобзаря.
Вшанування пам’яті борця за свободу та незалежність України розпочала голова районної державної адміністрації Віра Проскура: «Шевченкове слово, його поетична мова запалювали серця мільйонів патріотичним вогнем. Кобзар був не лише літератором, а й знаним художником, талановитим оповідачем, прекрасним декламатором, мав чудові акторські здібності. Та передусім Тарас Григорович Шевченко був борцем за свободу, за свободу поневолених, за свободу Батьківщини-Матері. І сьогодні слова Великого Кобзаря не втратили своєї актуальності».
У День народження світоча українського народу Тараса Шевченка було згадане його особливе значення для України, велетенський внесок у пробудження і формування національної свідомості українського народу, в розвиток української та світової культури. Про що у своїх виступах зазначили голова Громадської ради при райдержадміністрації Валентина Тесленко та голова Борзнянської районної організації «Української народної партії» Борис Мазур.