Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Готуємося до оздоровчої кампанії

11 квітня 2018

Сьогодні, 11 квітня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Іриною Кошленко оглянули позаміський дитячий оздоровчий табір «Десна» у селі Ядути.
Метою робочої поїздки було визначення потреби в коштах для проведення ремонтних робіт до початку оздоровчої кампанії 2018 року.
Під час огляду приміщення табору з’ясували, що в першу чергу необхідно здійснити реконструкцію однієї стіни, яка на сьогодні падає, провести побілку стін всередині та відремонтувати фундамент. Також частково замінити підлогу, вікна, двері, водопровід, сантехнічне обладнання та здійснити косметичний ремонт приміщення.
Крім того, в будівлі необхідно провести протипожежну обробку дерев’яних конструкцій горища, встановити протипожежну сигналізацію та виконати роботи зі з’єднання, відгалуження та окінцювання жил проводів і кабелів, здійснити заміри опору ізоляції, влаштувати блискавкозахист, евакуаційне освітлення коридорів.
Голова райдержадміністрації Віра Проскура наголосила, що табір «Десна» має розпочати свою роботу вчасно і діти повинні отримати якісні оздоровчі послуги, а ми зобов’язані все для цього зробити, адже діти – це майбутнє нації та наша гордість.