Борзнянська РДА
   Анонси         


        Назад

        Обговорили питання розвитку фізичної культури і спорту району

        Сьогодні голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела робочу нараду з питань подальшого розвитку фізичної культури і спорту в районі. В нараді взяли участь начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Іващенко, голова РО ФСТ «Колос» Василь Галаган та начальник фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Торосян.
        В ході наради обговорювалися питання стосовно подальшого розвитку фізичної культури і спорту на Борзнянщині. Було прийнято рішення про те, що районна влада буде і надалі виділяти кошти на розвиток спорту не дивлячись на досить складне фінансове становище. Це стосується, як проведення спортивних заходів, так і будівництва та реконструкції спортивних споруд. Голова райдержадміністрації також наголосила, що задля реалізації вищезазначених планів потрібно залучати більше позабюджетних коштів.
        Учасники наради також обговорили хід проведення районної акції по благоустрою і ремонту спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота».

        Назад        26 Квітня 2018 09:45
        26 Березня 2018 16:00