Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

9 травня – День перемоги

10 травня 2018

Вчора, 9 травня, керівники району, міста, учасники бойових дій, представники підприємств, установ, організацій, політичних партій, громадських організацій, учні навчальних закладів та небайдужа громадськість урочисто відзначили 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Учасники заходу вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїнів-земляків, що не повернулися з фронтів Другої світової війни та пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.
«9 травня – це День перемоги, який назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу українського народу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над нацизмом – це істинний приклад патріотизму для нащадків», – зауважила голова районної державної адміністрації Віра Проскура. Очільниця району висловила переконання, що невдовзі ми, як і 73 роки тому, зустрічатимемо наших українських переможців, які сьогодні мужньо відстоюють рубежі своєї Батьківщини на сході. Завершуючи свій виступ, Віра Андріївна вручила Почесні грамоти районної державної адміністрації учасникам АТО та воїнам-інтернаціоналістам.
Також зі сцени з 73-ю річницею перемоги у Другій світовій війні вітали присутніх голова районної ради Віктор Горбащенко, міський голова Анатолій Койда, голова ГО «Борзнянська районна спілка учасників антитерористичної операції» Сергій Локоть та керівник громадської приймальні народного депутата України Валерія Давиденка Микола Галепа.
Творчі колективи району подарували гостям заходу чудовий концерт.
Протягом дня на центральній площі міста працювала польова кухня, де всі охочі куштували смачний солдатський куліш.