Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Вшановуємо пам’ять про відомих земляків Пантелеймона Куліша та Ганни Барвінок

30 травня 2018

29 травня в м. Київ у приміщенні Національної спілки письменників України відбувся вечір вшанування пам`яті наших земляків – Ганни Барвінок, присвячений 190-річному ювілею від дня народження та Пантелеймона Куліша з нагоди майбутнього 200-літнього ювілею від дня народження.
Захід проведено з метою консолідації та розвитку історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті про визначних письменників нашого краю та популяризації їхньої літературної спадщини.
В урочистому святкуванні взяла участь делегація з Борзнянщини, яку очолювали голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко. Уродженка с. Оленівка Леся Оленівська була одним із організаторів вечору, вона займається детальним дослідженням творчості П. Куліша та Г. Барвінок. У своїх виступах письменники та науковці, підкреслювали вагомий внесок цих визначних талантів у розвиток української культури, літератури, мистецтва, мови та науки.
Ми віримо в те, що з покоління в покоління буде зберігатися пам’ять про Пантелеймона Куліша та Ганну Барвінок, як творців історії нашого рідного краю.