Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Відбулись святкові заходи до Міжнародного дня захисту дітей

       Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Вже стало доброю традицією на Борзнянщині в цей день вітати малечу з цим святом. Так, сьогодні наймолодші жителі міста в супроводі духового оркестру з повітряними кульками, квітами та прапорцями в руках пройшли святковою ходою від гімназії ім. Пантелеймона Куліша до центральної площі. Діти поклали живі квіти до пам’ятних знаків загиблим у роки Другої світової війни та воїнам-інтернаціоналістам.
       В районному будинку культури на дітлахів чекала цікава та весела концертно-розважальна програма за участю місцевих творчих дитячих та юнацьких колективів. Голова районної державної адміністрації Віра Проскура завітала на захід та привітала дітей з їхнім святом, побажавши гарного літнього відпочинку та чудових вражень.
       Протягом трьох днів напередодні свята в районному будинку культури проходила виставка-конкурс дитячих малюнків на папері на тему «Привіт, літо!», в якому брали участь учні 1-5 класів навчальних закладів Борзни. В кожній віковій категорії були визначені переможці та призери, які отримали грамоти райдержадміністрації та пам’ятні подарунки. Також отримав подяку райдержадміністрації та подарунок учень Шаповалівської ЗОШ I-III ст. Рибецький Ростислав – за активну участь та значні досягнення в культурному житті району (хлопчик виборов 1-ше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Яскраві діти України»).
       По закінченню свята всі діти отримали солодощі. На площі міста на них чекали дитячі атракціони, а ввечері – безкоштовна дискотека.
       День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

       Назад       18 Серпня 2018 10:00
       17 Серпня 2018 08:00
       16 Серпня 2018 09:00
       09 Серпня 2018 10:00
       03 Серпня 2018 08:00
       23 Липня 2018 12:00