Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Народний депутат України Валерій Давиденко відвідав Борзнянщину

04 червня 2018

1 червня до Борзнянського району з робочим візитом завітав народний депутат України Валерій Давиденко. З результатами роботи по використанню виділених коштів його ознайомили голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко. Разом вони відвідали територіальні громади, де саме були освоєні кошти субвенції.
У 2017 році Борзнянському району, за сприянням народного депутата України Валерія Давиденка, було надано субвенцію з державного бюджету місцевому бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій в сумі 5 млн. 527 тис. грн. За рахунок цих коштів придбано для закладів освіти району – мультимедійне обладнання, комп`ютерна техніка, тенісні столи та музична апаратура; для облаштування зон відпочинку та благоустрою в населених пунктах – дитячі майданчики, лавочки, урни; для закладів первинної медико-санітарної допомоги – медико-лікарняне обладнання, інструменти, інвентар та комп’ютерна техніка; для організації медичної допомоги – 3 автомобілі; для сільських будинків культури – тенісні, більярдні столи, акустична апаратура.
Комарівській загальноосвітній школі-інтернату І-ІІІ ступенів та Борзнянській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів народний депутат подарував по телевізору, а вихованцям закладів вручив солодощі.
Також Валерій Давиденко завітав до с. Красносільське, с. Берестовець, с. Оленівка, с. Нові Млини та с. Ядути, жителі яких висловили вдячність за встановлені сучасні дитячі майданчики (с. Берестовець, с. Оленівка, с. Іванівка, с. Красносільське, с. Нові Млини) та придбані автомобілі для організації медичної допомоги (Ядутинська та Новомлинівська СЛА).
У ході даного візиту народний депутат провів численні зустрічі з медичними працівниками, освітянами та пересічними громадянами, цікавився станом справ у громадах, ділився власним досвідом, відповідав на поставлені питання.
Відкритим і плідним спілкуванням залишилися задоволені всі учасники зустрічі. Адже для кожної людини, не залежно від статусу, важливо бути почутим.