Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Привітали журналістів

06 червня 2018

Сучасне суспільство неможливо уявити без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.
Сьогодні, 6 червня, у День журналіста України голова районної державної адміністрації Віра Проскура привітала працівників районної газети «Вісті Борзнянщини» з професійним святом. Побажала міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, успіхів, стабільності і процвітання та нагородила Почесною грамотою районної державної адміністрації Людмилу Шульжик за багаторічну сумлінну працю та добросовісне виконання службових обов’язків.
«Ви обрали нелегку та надзвичайно відповідальну справу, день за днем занурюючись у вир подій, першими дізнаєтесь про їхній перебіг і створюєте об’єктивну картину нашого життя. Попри всі проблеми та перешкоди ви чесно робите свою справу, відстоюєте принципи справедливості та демократії, дієте згідно чинного законодавства. Ваша робота є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення у людях віри в світле майбутнє», – зазначила голова райдержадміністрації Віра Проскура.