Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулась зустріч

07 червня 2018

Сьогодні, 7 червня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура зустрілася з працівниками дитячих садків та представниками батьківського комітету дошкільних закладів м. Борзни. Основне питання, яке виникло при зустрічі – це заборгованість по заробітній платі працівникам дитячих садків міської ради. Спілкуючись з присутніми голова райдержадміністрації повідомила, що районний бюджет виконує всі законодавчі виплати по наданню трансфертів міському бюджету на фінансування заробітної плати працівникам дошкільних закладів міста. В поточному році було перераховано міський раді кошти в сумі 2 млн. 425 тис. грн. В той час, як міська рада надала коштів на заробітну плату працівникам дитячих садків міста лише 110,5 тис. грн.
«І хоча фінансовий ресурс районного бюджету на 2018 рік обмежений та має дефіцит коштів на заробітну плату працівникам бюджетних установ, проте першочергово направляє кошти на виплату заробітної плати», – наголосила Віра Проскура.
Підводячи підсумки зустрічі було прийнято рішення про проведення спільного засідання депутатського корпусу міської ради, профспілкових комітетів працівників дошкільних установ, працівників фінансових та юридичних служб, Громадської ради та інших громадських організацій з метою вирішення питання виплати заборгованості по заробітній платі.