Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Районна міжгалузева спартакіада

11 червня 2018

7-8 червня в Борзні пройшла 7-ма районна міжгалузева Спартакіада, яка включала в себе 7 видів спорту: міні-футбол, парковий волейбол, легка атлетика, настільний теніс, шашки, шахи, перетягування канату. У змаганнях взяли участь 8 команд – близько 100 учасників. За нагороди боролися фізкультурники збірних команд районних державних установ та органів місцевого самоврядування, медицини, освіти, культури, лісової галузі, райвійськкомату та учасників АТО, поліції і У ДСНС, команда «Комунальник».
Перед початком змагань учасників та вболівальників привітали голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко.
За результатами Спартакіади відмінно виступила освітянська команда, яка виграла 3 види спорту із 7-ми і цілком заслужено стала переможцем у загальнокомандному заліку. До речі, освітяни виграють спортивні змагання вже сьомий рік поспіль.
Гідну конкуренцію переможцям склала збірна команда працівників районних державних установ та органів місцевого самоврядування, яка відстала від переможців лише на 5 балів. Трійку кращих замкнула збірна команда працівників поліції та У ДСНС.
Змагання принесли масу позитивних емоцій як організаторам заходу, так і самим спортсменам.