Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

З турботою про дітей

13 червня 2018

З метою сприяння забезпечення реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток сьогодні відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей, яке провела голова районної державної адміністрації Віра Проскура.
На розгляд комісії було винесено 8 питань, зокрема: про надання висновків про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав батьків, про стан виконання батьківських обов’язків батьками, про доцільність повернення дитини в родину з центру соціально-психологічної реабілітації, про доцільність влаштування дитини до школи-інтернат, про доцільність встановлення піклування над дитиною-сиротою, про надання дозволу біологічним родичам на спілкування з дітьми, позбавленими батьківського піклування, які проживають у прийомній родині. Також, в ході засідання були обговорені та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Доповідачем з даних питань була начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Сідун. Крім того, були заслухані директор Борзнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Віра та громадяни, чиї заяви розглядалися.
Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті компетентні та виважені рішення.

Служба у справах дітей