Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Провели виїзне розширене засідання колегії районної державної адміністрації в с. Степанівка

14 червня 2018

Сьогодні, 14 червня, за участю голови районної державної адміністрації Віри Проскури та голови районної ради Віктора Горбащенка відбулося виїзне розширене засідання колегії райдержадміністрації в с. Степанівка. В роботі засідання взяли участь члени колегії, депутати та члени виконкому Степанівської сільської ради, керівники установ та організацій Степанівської сільської ради, представники районних ЗМІ.
На порядку денному розглянули наступні питання:
1. Про роботу виконкому Степанівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі бюджету, фінансів і цін та у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
2. Про стан виконання вимог законодавства України з питань державної служби, протидії корупції та кадрового забезпечення.
З доповіддю по першому питанню виступила Степанівський сільський голова Світлана Жадік, з другого – керівник апарату райдержадміністрації Ірина Ткаченко.
Заслухавши доповідачів та обговоривши дані питання, члени колегії райдержадміністрації одноголосно прийняли відповідні розпорядження.
На засіданні активно обговорювалося питання підвищення орендної ставки за використання земельних часток (паїв) до 12 відсотків. Також піднімалося питання ремонту дорожнього покриття на відрізку дороги Сидорівка – Воловиця та питання відсутності автобусного сполучення за маршрутом Борзна – Воловиця через с. Степанівка. Жителі Степанівської громади отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації. По зверненнях, що потребують детального вивчення, будуть дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо їх вирішення.
На завершення голова районної державної адміністрації Віра Проскура підвела підсумки роботи та подякувала всім присутнім за злагоджену роботу та активну участь в обговоренні.