Борзнянська РДА
   Анонси
        


       Назад

       Розпочато оздоровчу кампанію

       14 червня голова районної державної адміністрації Віра Проскура з робочим візитом завітала до дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Десна» сектору освіти Борзнянської райдержадміністрації в с. Ядути, який сьогодні розпочав свою роботу. Протягом літа тут оздоровлюватиметься 150 дітей закладів освіти району віком від 7 до 16 років, серед яких: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників АТО, діти з багатодітних та малозабезпечених родин.
       Спільними зусиллями на сьогодні в таборі створені всі належні умови для повноцінного відпочинку дітей. За рахунок коштів районного бюджету проведено капітальний ремонт приміщення та оновлено матеріально-технічну базу. У ДПЗОВ «Десна» здійснені роботи по встановленню метало-пластикових віконних блоків у актовому залі, ремонту покрівлі та стін, штукатуренню їх внутрішніх поверхонь, ремонту санвузлів та заміні санітарно-технічного обладнання, поклеєні нові шпалери, які придбані за сприяння депутата обласної ради Анатолія Хавила, виконані роботи, що стосуються протипожежної безпеки, а саме: будівля обладнана системою пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, централізованого пожежного спостереження, евакуаційним освітленням, горищні покриття оброблені засобами вогнезахисту, встановлена система блискавкозахисту. Дякуючи ТОВ «Агрікор Холдинг», табір забезпечений новими матрацами.
       На час роботи табору заплановано проведення безліч цікавих заходів, змагань, конкурсів та екскурсій, адже забезпечення дітей цікавим та корисним дозвіллям є однією з головних завдань працівників закладу.

       Назад       18 Серпня 2018 10:00
       17 Серпня 2018 08:00
       16 Серпня 2018 09:00
       09 Серпня 2018 10:00
       03 Серпня 2018 08:00
       23 Липня 2018 12:00