Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2018

27 червня, напередодні 22-ї річниці прийняття Конституції України, в залі засідань районної ради відбулися урочистості. До участі були запрошені працівники районних установ та організацій, учасники АТО, представники політичних партій та громадських організацій.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова районної державної адміністрації Віра Проскура: «Прийняття Конституції остаточно закріпило статус України як суверенної, незалежної, демократичної, правової держави, сприяло підвищенню її легітимного статусу в світі. Ухвалення цього політико-правового документа стало результатом важкої багатолітньої роботи, гострих дискусій та обговорень. Сьогодні ми можемо з впевненістю констатувати – Конституція України у своїх ключових положеннях пройшла випробування часом. Вона визнана однією з найбільш демократичних у світі, а стрижнем її оцінок безумовно є визнання соціальних цінностей. Основний закон визначив стратегічні вектори усієї державної політики, в центрі якої стоїть людина, її честь та гідність, недоторканість та безпека, громадянські права і свободи».

З привітаннями також виступили голова районної ради Віктор Горбащенко та депутат обласної ради Анатолій Хавило.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову незалежної, демократичної держави та з нагоди 22-ї річниці Конституції України Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

Остапенко  Олесю Юріївну – головного спеціаліста загального відділу, інформаційної та організаційної діяльності апарату райдержадміністрації.

Почесними грамотами районної державної адміністрації нагороджено:

Колектив ТОВ «СК «Динамо-Олімп»;

Колектив Борзнянської дитячої музичної школи.

Почесною грамотою обласної ради  нагороджено:

Кучеренка Миколу Віталійовича – лікаря-хірурга Борзнянської центральної районної лікарні.

Почесними грамотами районної ради нагороджено:

Лавриненко Світлану Олександрівну – головного спеціаліста Борзнянського районного військкомату.

Кагадій Євгенію Геннадіївну – акушерку акушерсько-гінекологічного відділення Борзнянської центральної районної лікарні.

Після офіційної частини розпочався святковий концерт за участю творчих колективів району.