Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Привітали з професійним святом

04 липня 2018

Згідно з Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97 День Національної поліції України тепер відзначається 4 липня.
Тож сьогодні в Борзнянському відділенні поліції Бахмацького районного відділу Головного управління Національної поліції в Чернігівській області відбулися урочистості з нагоди річниці з дня формування нової правоохоронної структури держави.
До борзнянських поліцейських з привітаннями завітала голова районної державної адміністрації Віра Проскура.
«З приємністю хочу відзначити, що за непростих умов сьогодення всі правоохоронці району успішно пройшли суворі атестаційні іспити, довели свою відповідність займаним посадам, виявили кращі професійні якості, знання та вміння. Знаю, що наші поліцейські докладають максимум зусиль для забезпечення правопорядку на теренах краю. Тому жителі Борзнянського району високо цінують вашу нелегку та часто небезпечну службу», – наголосила у своєму виступі очільниця району.
Також голова райдержадміністрації, відзначаючи високий професіоналізм, великі досягнення та з нагоди свята, вручила Почесну грамоту районної державної адміністрації заступнику начальника Борзнянського відділення поліції Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області Сергію Кагадію.