Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Надання психологічної реабілітації учасникам АТО

10 липня 2018

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» та наказу Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 №597 «Про затвердження вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» санаторно-курортний заклад ТОВ «Санаторій «Токарі» надав підтвердні документи, на підставі яких наказом начальника управління соціального захисту населення Борзнянської районної державної адміністрації від 04.07.2018 № 15 прийнято рішення про включення до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації санаторно-курортний заклад ТОВ «Санаторій «Токарі».
Послуги із психологічної реабілітації передбачають психологічну діагностику, просвіту та інформування, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.
Санаторій розташований: Сумська обл., Лебединський район, село Токарі, вул. Санаторна, 96.
Для отримання направлення на психологічну реабілітацію необхідно звернутися до УСЗН Борзнянської РДА за адресою: м. Борзна, вул. Незалежності, б. 2 (41 кабінет), або за телефоном 2-12-44.