Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Як ми будемо зимувати?

07 вересня 2018

На часі було підняте актуальне питання, функціонування закладів охорони здоров’я та культури взимку поточного року. З цього приводу була проведена нарада, на яку запрошені голова районної ради, міської, сільських рад, голови об’єднаних територіальних громад, керівники закладів охорони здоров’я, культури.
У зв’язку з тим, що створені три об’єднані територіальні громади і на їх територіях знаходяться відповідні установи, а на сьогодні в районі стоїть гостро питання незабезпеченості коштами районного бюджету на виплату заробітної плати та енергоносіїв, то ж ця нарада мала за мету об’єднати зусилля районної влади, ОТГ, міської та сільських громад для співфінансування на закупівлю палива.
До цієї ситуації всі присутні, як міський, так і сільські голови, поставилися з розумінням. Прикро, що голови Височанської та Плисківської ОТГ не взяли участі у даній нараді.
Спільно вивчивши питання, учасники наради визначилися з потребою палива на зиму, необхідними коштами для його придбання. Голова Комарівської об’єднаної територіальної громади теж висловив турботу про жителів громади та запевнив, що на території громади заклади охорони здоров’я та культури будуть забезпечені паливом.
Підсумовуючи нараду голова районної державної адміністрації Віра Проскура подякувала присутнім за участь, взаєморозуміння та сприяння у вирішенні питання.