Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Робоча зустріч із працівниками охорони здоров’я

10 вересня 2018

Сьогодні, 10 вересня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура спільно з начальником фінансового управління Антоніною Торосян зустрілась з працівниками Борзнянської центральної районної лікарні та КЗ БРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги», яких хвилює болюче питання затримки виплати заробітної плати.
Віра Проскура у спілкуванні з медичними працівниками пояснила причину виникнення такої ситуації, наголосила на важливості безперебійного та ефективного функціонування системи охорони здоров’я: «Незважаючи на те, що на сьогодні надходження до районного бюджету здійснюється на ¼ його частину, у зв’язку з утворенням трьох об’єднаних територіальних громад, ми намагаємось раціонально здійснювати видатки на утримання та оплату праці закладів світи, охорони здоров’я, культури та інших галузей району».
Керівництво КЗ БРР «ЦПМСД» оперативно займається виправленням допущеної помилки тому питання вирішиться найближчим часом.
Вже сьогодні, на кінець робочого дня, профінансовано заробітну плату за першу половину серпня працівникам КЗ БРР «ЦПМСД».
При надходженні медичної субвенції (орієнтовно 12-13 вересня) буде профінансовано заробітну плату за другу половину серпня у повному обсязі як працівникам Борзнянської ЦРЛ, так і працівникам КЗ БРР «ЦПМСД».