Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Урочисто провели призовників на строкову службу

04 жовтня 2018

Сьогодні, 4 жовтня, відбулися урочистості з нагоди осіннього призову юнаків до лав Збройних сил України на строкову військову службу.

Ця подія завжди хвилююча і водночас урочиста: для юнаків – знаменна початком служби у Збройних силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

З напутніми словами та побажаннями до майбутніх захисників звернулись голова районної державної адміністрації Віра Проскура, в.о. районного військового комісара Вадим Кушнір та мама одного з призовників Тетяна Кривошей.

«Армія є школою мужності, хоробрості і стійкості, загартування волі та характеру. Для призовників – це нелегке випробування, а для батьків – це почуття гордості за своїх синів. – зазначила Віра Проскура. – Бажаю вам пройти службу з гідністю та отримати від армії омріяне, горде звання «Захисник України»». Також очільниця району подякувала батькам призовників за гідне виховання синів.

Голова райдержадміністрації разом з представниками Комарівської та Плисківської ОТГ вручила майбутнім захисникам Батьківщини подарункові набори.

До всіх привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися художні колективи та сольні виконавці Борзнянщини, які подарували присутнім чудову патріотичну концертну програму.

Сьогоднішні призовники були головними героями свята, а завтра всі, як один, одягнуть військову форму і стануть справжніми солдатами.