Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Футбольний турнір серед школярів «Шураві»

05 жовтня 2018

Сьогодні, 5 жовтня, відбувся одинадцятий районний турнір з міні-футболу серед школярів «Шураві», присвячений пам’яті Героя України Олега Міхнюка, загиблих в Афганістані та зоні АТО воїнів-земляків, Дню захисника України.

Він пройшов за спільної ініціативи районного відділення Української Спілки воїнів-афганців (інтернаціоналістів), райдержадміністрації, районної федерації футболу та за підтримки народного депутата України Валерія Давиденка.

Цьогоріч у змаганнях взяло участь 4 сільські команди – із Степанівки, Малої Загорівки, Хорошого Озера та Шаповалівки.

Перед початком турніру юних футболістів привітали: голова районної державної адміністрації Віра Проскура, голова РВ УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) Валерій Молотов, заступник голови Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни з міжнародних питань В’ячеслав Грежук, голова Борзнянського відділення товариства «Чернігівське земляцтво» у місті Києві Володимир Леміш та представник громадської приймальні народного депутата України Валерія Давиденка Михайло Богдан.

Вітаючи учасників змагань, очільниця району побажала хлопцям і дівчатам яскравої гри, впевненості у власних силах, гарного настрою та вручила капітанам команд солодкі подарунки від фабрики печива «Борзна».

Звертаючись до присутніх, В’ячеслав Грежук наголосив на важливості проведення подібних заходів, які утверджують здоровий спосіб життя та сприяють патріотичному вихованню молодого покоління. Він подякував голові районної державної адміністрації Вірі Проскурі за активну співпрацю з організаціями ветеранів війни та військової служби, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту ветеранів, збереження пам’яті загиблих воїнів та патріотичного виховання молоді на кращих традиціях захисників Вітчизни та вручив їй Подяку від імені Президії Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, яка об’єднує чотири покоління українських комбатів.