Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Пожежа на арсеналі боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району

09 жовтня 2018

На арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району 9 жовтня 2018 року о 3 год. 30 хв. виникла пожежа. Розпочато евакуацію населення з низки населених пунктів Ічнянського та Прилуцького районів. Сьогодні, о 06:00 голова райдержадміністрації Віра Проскура провела спільне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і районної комісії з питань евакуації. Визначили місця розміщення евакуйованих із зони ураження внаслідок вибухів на складах боєприпасів у Ічнянському районі.
Утворені пункти обігріву евакуйованих у Борзнянському районі.
Державна пожежно-рятувальна частина м. Борзни пожежно-рятувального загону управління ДСНС України в Чернігівській області направила відділення на гасіння пожеж у зону ураження.
Працівниками Борзнянського відділення Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області проводиться робота по забезпеченню охорони громадського порядку на території Борзнянського району. Відправлено групу працівників для надання допомоги громадянам в зону ураження.
Борзнянщина готова надати допомогу нашим сусідам-ічнянцям. Проводиться збір продуктів харчування, теплих речей, засобів гігієни для потерпілих.