Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося засідання сімнадцятої сесії районної ради

10 жовтня 2018

Сьогодні, 10 жовтня, відбулася сімнадцята сесія районної ради, в якій взяла участь голова районної державної адміністрації Віра Проскура.

На пленарне засідання були запрошені депутати районної ради, депутати обласної ради, працівники райдержадміністрації, міський, сільські голови, голови ОТГ, працівники виконавчого апарату райради, представники громадських організацій, ЗМІ та інші.

На сесії було розглянуто 11 питань, проте основним було питання про надзвичайну ситуацію, що склалася в результаті вибухів складу боєприпасів на території Ічнянського району та стан ліквідації наслідків. Заслухавши інформацію голови райдержадміністрації Віри Проскури, депутати райради вирішили:

  • Борзнянській райдержадміністрації, районному сектору управління державної служби з надзвичайних ситуацій, місцевим радам, сільськогосподарським та іншим підприємствам, установам, організаціям району, фізичним особам взяти активну участь в ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, зокрема в наданні притулку потерпілим із зони лиха, забезпечення нужденних теплими речами, продуктами харчування, засобами гігієни та транспортом;
  • Засобам масової інформації району: Редакції газети «Вісті Борзнянщини» та Редакції Борзнянського радіомовлення висвітлити стан надзвичайної ситуації та інформувати населення району про потреби потерпілих та розміщення пунктів збору допомоги.

Також на засіданні сесії були розглянуті такі питання порядку денного: Звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року; Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік» (доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Антоніна Торосян); Про стан реформування медичної галузі в районі (Доповів головний лікар КНП «Борзнянський ЦПМСД» Анатолій Обозний. Зі співдоповіддю виступив заступник головного лікаря Микола Золотаренчук); Про внесення змін до Програми проведення заходів, які організовуються райдержадміністрацією та районною радою у 2017-2020 роках (Інформувала керівник апарату райдержадміністрації Ірина Ткаченко) та інші.

Всі рішення були детально опрацьовані попередньо на спільному засіданні постійних комісій районної ради.

Заслухавши всі пропозиції та зауваження, присутні депутати районної ради прийняли відповідні рішення по кожному з питань, які розглядалися на сесії.