Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Чужого горя не буває

10 жовтня 2018

За ініціативи голови районної державної адміністрації Віри Проскури та голови районної ради Віктора Горбащенка Борзнянський район долучився до надання гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації, що сталася в Ічнянському районі у зв’язку з вибухами на складі боєприпасів поблизу смт Дружба вночі 9 жовтня.

Станом на 7:00 10 жовтня рятувальники евакуювали понад 12 тис. 500 осіб з м. Ічня та 30 прилеглих населених пунктів, що знаходяться у 16-ти кілометровій зоні. До Борзнянського району прибуло близько 200 постраждалих, в тому числі до м. Борзни 60.

Сьогодні було передано в Ічнянську райдержадміністрацію гуманітарний вантаж постраждалим (одяг, взуття, ліки, засоби гігієни, дитяче харчування, мінеральна вода, продукти харчування) наданий райдержадміністрацією, районною радою, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, фінансовим управлінням райдержадміністрації, підприємцями, прихожанами Свято-Василівської церкви та жителями району.

Висловлюємо вдячність за надання допомоги фізичним особам-підприємцям: Осадчук Л., Сітало В., Волковій Н., Калібовцю О., Щербі В., Воропай В., Косенко Л. Значну благодійну допомогу евакуйованим надали ТОВ «Фабрика печива «Борзна» (керівник Сотник Н.), ТОВ «Бозанаагроптахопродукт» (керівник Іваній І.), ПСК «Об’єднання громадського харчування» (керівник Стороженко В.), ТОВ «Славянка» (кафе «Вікторія», директор Притула Н.), кафе «Водолій» (Сачек Н.).

Чужого горя не буває, тому спільними зусиллями ми намагаємося допомагати та підтримувати сусідів-ічнянців у такий важкий час.