Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Беремо участь у другому етапі конкурсного відбору грантової програми «КУСАНОНЕ»

10 жовтня 2018

Проект на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ» від Уряду Японії для придбання рентгендіагностичного комплексу на 2 робочих місця успішно пройшов перший етап конкурсного відбору на отримання грантової допомоги і потрапив до короткого списку (з 450 поданих заявок ввійшов в 50 кращих) та буде розглядатися на другому етапі відбору.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Віра Проскура спільно з головою районної ради Віктором Горбащенком зустрілися з координатором грантової програми «КУСАНОНЕ» Інною Ільїною для більш детального вивчення проекту та знайомства зі сторонами, які в подальшому будуть залучатися до реалізації даного проекту.

Наразі жителі Борзнянщини проходять обстеження на рентгендіагностичному обладнанні РУМ – 20, 1987 року випуску, який технологічно застарілий та має низьку якість рентгенівських знімків, крім того відбуваються поломки до 4 разів на рік.

Кількість пацієнтів, яким вимушені відмовляти через брак або поломку обладнання – до 200 осіб щорічно.

Тому, маємо надію на успішну реалізацію даного проекту, що дасть можливість збільшити обсяг рентгенологічних досліджень до 12 тисяч щорічно.