Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Штабне тренування цивільного захисту

04 грудня 2018

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №981-р з 4 по 5 грудня в Чернігівській області проводиться штабне тренування з органами управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення єдиної державної системи цивільного захисту з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

Після початку тренування було проведено оповіщення та збір членів районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівників спеціалізованих районних служб цивільного захисту.

Засідання комісії провела голова районної державної адміністрації Віра Проскура. Голова райдержадміністрації наголосила на важливості завдань, виконання яких відпрацьовується в ході штабного тренування, особливо, в умовах введеного на території області військового стану.

Метою проведення тренування є вдосконалення злагодженості та оперативності роботи органів управління цивільного захисту з питань організації виконання заходів щодо переведення єдиної державної системи цивільного захисту з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період, відпрацювання дій при введенні підвищених ступенів готовності системи цивільного захисту.