Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Розглянули питання фінансування закладів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад району

17 грудня 2018

Сьогодні, 17 грудня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура провела робочу нараду з головами Комарівської та Плисківської об’єднаних територіальних громад.
Учасники наради розглянули питання формування місцевих бюджетів на 2019 рік, зокрема, мова йшла про фінансування медичних закладів на території ОТГ. Відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування» до власних повноважень виконавчих органів сільських, міської ради належить управління закладами охорони здоров’я.
Також присутні обговорили проблемні питання надання соціальних послуг жителям району в контексті функціонування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), співфінансування для його утримання.
Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Антоніна Торосян довела до відома присутніх основні аспекти та вимоги бюджетного законодавства щодо формування місцевих бюджетів на 2019 рік.
За підсумками наради голова райдержадміністрації Віра Проскура порекомендувала головам об’єднаних територіальних громад ознайомитися з розрахунками фінансового управління в потребі коштів на 2019 рік для забезпечення утримання закладів охорони здоров’я та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по кожній ОТГ.