Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Святий Миколай завітав на Борзнянщину

19 грудня 2018

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

Сьогодні, в День Святого Миколая, вже за доброю традицією, в районному будинку культури відбулася святкова програма для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перемістилися з районів проведення антитерористичної операції. На свято було запрошено близько 40 дітей даних категорії, що проживають на території Борзнянщини.

Привітати маленьких жителів району завітала голова районної державної адміністрації Віра Проскура.

«Дорогі діти! Від щирого серця хочу привітати вас із цим чудесним зимовим святом. Нехай у цьому та і в наступних роках ви будете завжди здоровими і життєрадісними, а Микола Чудотворець оберігає вас від усякого лиха», – побажала Віра Проскура та вручила дітям солодкі подарунки.

Незабутні враження та святкову атмосферу подарували маленьким глядачам таланти районного будинку культури. Організатори свята подбали про те, щоб воно надовго залишило приємну згадку та новорічний настрій у душах діточок.