Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося засідання вісімнадцятої сесії районної ради

21 грудня 2018

Сьогодні, 21 грудня, відбулася вісімнадцята сесія районної ради, в якій взяла участь голова районної державної адміністрації Віра Проскура.
На пленарне засідання були запрошені депутати районної ради, депутати обласної ради, працівники райдержадміністрації, міський, сільські голови, голови ОТГ, працівники виконавчого апарату райради, представники громадських організацій, ЗМІ та інші.

На сесії було розглянуто 30 питань, серед основних затвердження рішення «Про районний бюджет на 2019 рік» та внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2018 рік». Також були розглянуті наступні питання порядку денного: Про заходи, що проводитимуться у 2019 році, відповідно до Програми проведення заходів, які організовуються райдержадміністрацією та районною радою у 2017-2020 роках; Про районну Програму забезпечення виконання Борзнянською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2019 рік; Про програму фінансового забезпечення діяльності Борзнянської районної виборчої комісії під час підготовки і проведення перших, повторних або позачергових місцевих виборів у 2018 році; Про внесення змін до районної Програми забезпечення проведення мобілізаційних заходів та заходів з територіальної оборони в районі у 2018-2019 роках; Про внесення змін до районної Програми поліпшення умов проживання малозабезпечених сімей, одиноких громадян та сімей мобілізованих військовослужбовців в зону проведення антитерористичної операції на 2016-2018 роки у 2018 році та ряд інших питань.

А також депутати районної ради заслухали та взяли до відома звіт Бахмацької місцевої прокуратури по результатах діяльності за 2018 рік.
Крім того, в ході пленарного засідання депутати внесли зміни до районних програм та прийняли ряд рішень стосовно управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл та міста району.
Всі рішення були детально опрацьовані попередньо на спільному засіданні постійних комісій районної ради.
Заслухавши всі пропозиції та зауваження, присутні депутати районної ради прийняли відповідні рішення по кожному з питань, які розглядалися на сесії.
Наприкінці засідання голова районної державної адміністрації Віра Проскура подякувала депутатам районної ради за плідну працю та прийняття районного бюджету на 2019 рік, привітала присутніх з наступаючими святами та побажала миру, добра, благополуччя та міцного здоров’я.