Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

Важко в навчанні — легко в бою

22 грудня 2018

Сьогодні, 22 грудня, проведено навчальні збори з територіальної оборони в Борзнянському районі.

Районна державна адміністрація спільно з районною радою, військовослужбовцями Борзнянського районного військового комісаріату на чолі з військовим комісаром Вадимом Кушнірем, працівниками Борзнянського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на чолі з Олегом Горбащенком, працівниками Борзнянського відділення поліції Бахмацького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області на чолі з Анатолієм Лиштваном, учасниками громадської організації антитерористичної операції на чолі з Сергієм Локтем, воїнами-інтернаціоналістами на чолі з Валерієм Молотовим організували навчання загону територіальної оборони.

Дякуємо за надану допомогу в проведенні навчань директору ДП «Борзнянське лісове господарство» Андрію Лашку, директору Борзнянського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Борзнарайагролісгосп» Леоніду Стахорському та директору фабрики печива «Борзна» Надії Сотник.

Голова районної державної адміністрації Віра Проскура та голова районної ради Віктор Горбащенко особисто взяли участь в навчальних заняттях з тероборони.

Загалом на стрільбищі, поблизу с. Любомудрівка, на вишкіл зібралося близько 110 резервістів. Це люди різного віку та професій, які приписані до підрозділу територіальної оборони.

Протягом дня військовозобов’язані практикувалися у веденні тактичного бою, наданні першої медичної допомоги. А також коротко ознайомилися із саперною справою та пройшли вогневу підготовку, попрактикувалися у стрільбі з автомата АК-74.

На території стрільбища було встановлено намет, де знаходився пункт обігріву. Зранку всі присутні мали змогу зігрітися гарячим чаєм з пиріжками та печивом і пообідати смачними стравами.

Після одноденного вишколу чоловіки повернуться до звичного життя. Проте, у разі потреби, вони захищатимуть стратегічні об’єкти Борзнянщини.