Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://borzadm.cg.gov.ua/old
back

На Борзнянщині відбулося ювілейне спортивне свято за підсумками 2018 року

11 січня 2019

Сьогодні, 11 січня, голова районної державної адміністрації Віра Проскура взяла участь у ювілейному 25-тому спортивному святі з нагоди вшанування кращих спортсменів, тренерів та команд Борзнянщини за підсумками 2018 року.
В заході взяли участь заступник голови районної ради Андрій Козішкурт, депутат обласної ради Анатолій Хавило, керівник громадської приймальні народного депутата України Валерія Давиденка Микола Галепа, заступник міського голови та сільські голови, спортивні активісти, ветерани спорту, тренери та спортсмени району.

Зі словами привітання до присутніх звернулась Віра Проскура, яка зазначила, що спорт на Борзнянщині має добрі і славні традиції. «Не одне покоління наших спортсменів здобувало та примножувало її славу і радує те, що молодь району також активно розвивається у спортивному напрямку та приносить нові перемоги. У районі розвивається 20 видів спорту, працюють 8 спортивних федерацій, кожного року проводиться близько 100 різноманітних спортивно-масових заходів. Незважаючи на всі фінансові складності, влада знаходить можливість виділяти кошти на розвиток фізичної культури і спорту і так буде й надалі», – запевнила Віра Андріївна.

Кращі спортсмени, тренери району, ветерани спорту, переможці змагань різних рівнів та спортивні активісти були нагороджені почесними грамотами, кубками та медалями. Особливо відзначились у 2018 році:
•        Сергій Пирковський – ветеран гирьового спорту, який вдруге став чемпіоном світу, чемпіоном Європи та України серед спортсменів-ветеранів;
•        Назарій Остапчук – студент Борзнянського держсільгосптехнікуму, призер першості Європи та чемпіон України з армреслингу серед спортсменів з інвалідністю;

•        збірна Борзнянського району – чемпіон сільських спортивних ігор Чернігівщини з волейболу;
•        команда «Темп – Ветеран» Борзна – неодноразовий призер і переможець обласних змагань з футболу серед ветеранів;
•        дівоча та юнацькі футбольні команди ДЮСШ – призери обласної першості.

Численні привітання та побажання, які протягом майже двох годин лунали в цей день на честь спортивної еліти Борзнянщини, були помережені виступами місцевих аматорів культури, які своїм співом додали святкового настрою всім присутнім.